Tüm dünyada milyonlarca kişi Farmasi kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor. Siz de Farmasi kariyer fırsatları ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Farmasi’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açın!
Farmasi - Danışman ol

Yüksek kalite ürünlerle harika görünmek çok kolay! Farmasi’nin 1000’den fazla ürün yelpazesi ve son moda güzellik ürünleri ile kendinizi harika hissedin.

Katıldığınız andan itibaren para kazanın! Farmasi danışmanı olarak size özel indirimlerle ürün satın alarak kazancınızın keyfini çıkarın. En sevdiğiniz ürünleri tanıdıklarınıza tavsiye ederek satış yapın ve kazancınızı sürdürün. Kendi ekibinizi kurarak, kazancınızı arttırın ve hayallerinize giden yolda daha hızlı ilerleyin.

Farmasi ile eğlenceye dahil olun! Farmasi’de çalışırken yeni insanlarla tanışarak çevrenizi genişletin. Birbirinden keyifli toplantı, eğitim ve seminerler sayesinde kendinizi geliştirerek uluslararası seyahateler ve üst düzey etkinliklere katılma şansını da yakalayın!

Bilgi almak için formu doldurun.
Ad *
Soyad *
TC Kimlik Numarası *
E-Posta Adresi
Doğum Tarihi *
Cinsiyet *
select
Şehir
select
İlçe
select
Semt
Posta Kodu
Adres *

Not: Lütfen bu alana sadece Sokak, Apartman, Daire bilgilerini yazınız.

Cep Telefon *
Ev/İş Telefon *
Sponsor Kodu (*Belirtilmediği takdirde sponsorunuz otomatik olarak belirlenecektir)
Farmasi Yönetmelik Kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Farmasi’ye ben veya eşim daha önce kayıt olmadık veya 1. Ve 2.derece kan ve sıhri hısımlarımız, farklı gruplarda kayıtlı değildir.

Sunmuş olduğum iletişim bilgileri kullanılarak tarafıma telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici cihazlar, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti(SMS), gsm hatları veya diğer türden iletişim sistemleri ve benzeri servisler ile veri, ses veya görüntü içeren ticari elektronik iletiler gönderilmesine onay veriyorum. İstediğim zaman [bilgi@farmasiint.com] adresine e-posta göndererek veya doğrudan Farmasi ile iletişime geçerek söz konusu ticari elektronik iletileri almaktan vazgeçebileceğimi biliyorum.
Farmasi'de Sağlığınız ve Güvenliğiniz Sertıfıkalarımız ile Garanti Altında.
TSE Belgesi ISO Belgesi Helal Belgesi GMP Belgesi Guvenlik Belgesi Mastercard VISA